Úvod

Vítejte na webové stránce Adiktologické ambulance prevence a léčby závislostí. Důvodů, proč jste otevřel/a tuto stránku může být více. Pokud bylo podnětem to, že se Vás přímo nebo nepřímo dotýká problematika závislosti na alkoholu, nealkoholových návykových látkách včetně tabáku, lécích, hazardu či dalších nelátkových závislostí a hledáte informace o tom, jaké jsou v Olomouci možné způsoby odborné pomoci, pak jste tady správně.

Dovolte, abychom ambulanci v několika kapitolách tohoto webu krátce představily. Budete-li po přečtení jednotlivých stránek postrádat další informace, neobávejte se, či nestyďte se a napište nám email nebo zatelefonujte. Chceme Vás podpořit v tom, abyste využil/a příležitost udělat první nebo opakovaný krok na cestě ze závislosti či spoluzávislosti. Na změnu totiž není nikdy pozdě a my budeme rády Vaším průvodcem.

Velmi stručně k historii vzniku adiktologické ambulance:

Myšlenka rozšířit registraci Nestátního interního oddělení s.r.o. o obor adiktologie vznikala poměrně dlouho. V  průběhu roku 2014 byla konečně zrealizována a to především proto, že ambulantní adiktologické zdravotnické zařízení dosud v Olomouci a jeho okolí chybělo.

Otevřením ambulance chceme přispět k rozšíření nabídky dosavadních adiktologických služeb. Budeme rády, když naši nabídku využijete a stanete se naším klientem/klientkou.

K našim hlavním zásadám při práci s klienty patří diskrétnost, respekt a úcta k člověku. Naším cílem je poskytovat komplexní, kvalitní, odbornou adiktologickou péči, navozovat atmosféru bezpečí a důvěry a být Vám ku prospěchu na cestě k NE-závislosti.

Pokud Vás naše nabídka zaujme a osloví, pak se budeme těšit na spolupráci s Vámi.

Tým Adiktologické ambulance