18.09.2020

Vážení klienti, zájemci o službu, kolegové,

věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím:

vzhledem k nařízení vlády o ochraně obyvatelstva a prevenci nebezpečí vzniku a rozšíření onemocnění COVID-19 způsobené novým koronavirem SARS-CoV-2 Vás tímto žádáme, abyste do prostor Adiktologické ambulance prevence a léčby závislostí Olomouc, vstupovali se zakrytými dýchacími cestami pomocí roušky, respirátoru, šátku nebo šály. Zároveň Vás žádáme, abyste si před vstupem do terapeutických místností umyli ruce (umývadlo, tekuté mýdlo i jednorázové ubrousky jsou pro Vás k dispozici na WC), případně abyste si ruce vydezinfikovali (dezinfekce je pro Vás připravena při vstupu do terapeutických místností).

V případě, že budete pociťovat jakékoliv příznaky onemocnění COVID-19 (horečka, suchý kašel, únava, dýchací obtíže apod.) nebo jiného infekčního onemocnění, volejte, prosím, pro změnu termínu konzultace na telefonní číslo 774 425 001 nebo 720 677 056.

Dále Vás chceme informovat, že až do odvolání v Adiktologické ambulanci neposkytujeme službu testování na přítomnost metabolitů návykových látek v biologickém materiálu (moči, slinách) ani neprovádíme dechové zkoušky na přítomnost alkoholu pomocí digitálního alkoholtesteru.

Děkujeme za pochopení a vzájemnou ohleduplnost,
tým Adiktologické ambulance

Materiály k onemocnění COVID-19 ke stažení zde:

Projekt je financován dotační podporou Statutárního města Olomouce, Ministerstvem zdravotnictví, Olomouckým krajem a Radou vlády pro koordinaci protidrogové politiky.