Stres je jeden z prvků, který může jakoukoliv závislost odstartovat a udržovat. Přečtěte si zajímavý článek Jak se zbavit stresu na blogu Jany Čechrákové.

Milostivé léto se blíží! Řešíte složitou finanční situaci či oddlužení? Během prvního milostivého léta společnost Bydlím doma svým klientům pomohla ušetřit statisíce korun.

Zdravá strava patří k základním režimovým opatřením na cestě k ne-závislosti. K doplnění některých důležitých minerálů a vitamínů také mohou pomoci kvalitní přírodní doplňky stravy které nakoupíte například v e-shopu MitoLife.cz.

Psychika a hubnutí je důležité téma u jakékoliv závislosti, třeba i závislosti na jídle. Hana Lang je celostní nutriční terapeutka, která vede kliniku zabývající se celostní nutriční terapií. Hana Lang působí v oboru přes 20 let, sestavuje individuálně jídelníček na hubnutí, ale také s ohledem na celostní zdraví se zabývá dalšími aspekty zdravého životního stylu.

Chalupa Nové Losiny – načerpejte nové síly v krásném prostředí Jeseníků. Rezervujte si ubytování v soukromí na Chalupě pro mě v Nových Losinách.

Solární vařiče a grily využijete při všech výletech a outdoor aktivitách.

Koupelny Most – koupelnové studio Šujan zajišťuje kompletní dodávky koupelen včetně grafického 3D návrhu, nákupu potřebného vybavení a instalace.

Prodej uhlí Uničov za výhodné ceny pro úsporné vytápění zajišťuje prodejna Mafila Stav.

logo Olomouclogo Olomoucký krajlogo Ministerstvo zdravotnictví České republikyspolupracujeme Úřad vlády České republiky

Projekt je financován dotační podporou Statutárního města Olomouce, Ministerstvem zdravotnictví, Olomouckým krajem a Radou vlády pro koordinaci protidrogové politiky.