Na této stránce najdete zajímavé tipy na články ohledně osobního rozvoje, nebo nabídku zajímavých služeb, produktů či ubytování.

Zdravá strava patří k základním režimovým opatřením na cestě k ne-závislosti. K doplnění některých důležitých minerálů a vitamínů také mohou pomoci kvalitní přírodní doplňky stravy, které nakoupíte například v e-shopu MitoLife.cz.

Psychika a hubnutí je důležité téma u jakékoliv závislosti, třeba i závislosti na jídle. Hana Lang je celostní nutriční terapeutka, která vede kliniku zabývající se celostní nutriční terapií. Hana Lang působí v oboru přes 20 let, sestavuje individuálně jídelníček na hubnutí, ale také s ohledem na celostní zdraví se zabývá dalšími aspekty zdravého životního stylu.

Chalupa Nové Losiny – načerpejte nové síly v krásném prostředí Jeseníků. Rezervujte si ubytování v soukromí na Chalupě pro mě v Nových Losinách.

Solární vařiče a grily využijete při všech výletech a outdoor aktivitách.

Travní mulčovač za traktor je určen pro perfektní střih sečení na krátkých trávnících nebo bezpečné zpracování vysokého porostu díky volitelné krátké stříhací klapce.

logo Olomouclogo Olomoucký krajlogo Ministerstvo zdravotnictví České republikyspolupracujeme Úřad vlády České republiky

Projekt je financován dotační podporou Statutárního města Olomouce, Ministerstvem zdravotnictví, Olomouckým krajem a Radou vlády pro koordinaci protidrogové politiky.