Na této stránce najdete zajímavé tipy na články ohledně osobního rozvoje, nebo nabídku zajímavých služeb, produktů či ubytování.

Zdravá strava patří k základním režimovým opatřením na cestě k ne-závislosti. K doplnění některých důležitých minerálů a vitamínů také mohou pomoci kvalitní přírodní doplňky stravy, které nakoupíte například v e-shopu MitoLife.cz.

Psychika a hubnutí je důležité téma u jakékoliv závislosti, třeba i závislosti na jídle. Hana Lang je celostní nutriční terapeutka, která vede kliniku zabývající se celostní nutriční terapií. Hana Lang působí v oboru přes 20 let, sestavuje individuálně jídelníček na hubnutí, ale také s ohledem na celostní zdraví se zabývá dalšími aspekty zdravého životního stylu.

Chalupa Nové Losiny – načerpejte nové síly v krásném prostředí Jeseníků. Rezervujte si ubytování v soukromí na Chalupě pro mě v Nových Losinách.

Solární vařiče a grily využijete při všech výletech a outdoor aktivitách.

logo Olomouclogo Olomoucký krajlogo Ministerstvo zdravotnictví České republikyspolupracujeme Úřad vlády České republiky

Projekt je financován dotační podporou Statutárního města Olomouce, Ministerstvem zdravotnictví, Olomouckým krajem a Radou vlády pro koordinaci protidrogové politiky.